KFC KATTENBOS SPORT

ZONDAG 9 FEBRUARI 2020

 

 

 

                                                                              LOMMEL TROPHY

                                  30 EN 31 MEI 2020

 

wedstrijden 25 en 26 januari

dag     ploeg wedstrijd   uur
zondag 26 januari eerste ploeg VK Gestel KFC Kattenbos sport 14h30
    Plein Gestelstraat Lummen    
zaterdag 25 januari reserven KFC Kattenbos sport VK Gestel 14h30
zaterdag 25 januari U21 KFC Kattenbos sport SV Breugel 14h30
zondag 26 januari U15 Halverweg Zonhoven B KFC Kattenbos sport 11h15
    Plein Schopdriesweg 17 Zonhoven    
zondag 26 januari U13 KFC Kattenbos sport FC Racing Boxberg A 10h00
zondag 26 januari U12 KRC Peer KFC Kattenbos sport 10h00
    Plein Lindebosstraat Peer    
zaterdag 25 januari U11 Bochelter VV B KFC Kattenbos sport 11h00
    Plein Eikenlaan 4 Bocholt    
zondag 26 januari U10 KFC Kattenbos sport Lommel SK D 10h00
zaterdag 25 januari U9 A KFC Kattenbos sport Kadijk SK A 13h30
zondag 26 januari U9 B KFC Kattenbos sport GT Lommel Kolonie 09h30
zaterdag 25 januari U8 A KVK Beringen A KFC Kattenbos sport 10h00
    Plein Hasseltse Steenweg 130 Beringen    
zaterdag 25 januari U8 B Achel VV KFC Kattenbos sport 13h00
    Plein Siggertstraat 10 Achel    
zondag 26 januari U7 A Thes Sport Tessenderlo B KFC Kattenbos sport 11h00
    Plein Sportlaan 4 Tessenderlo Kunstgras !!!  
zaterdag 25 januari U7 B Lommel SK KFC Kattenbos sport 09h30
    Plein Speelpleinstraat 24 Lommel    
zaterdag 25 januari U6 KFC Kattenbos sport FC Eksel 13h00

 

    trainer dag dag uur      
seniors   Cochet Bert di do 19h15 tot 20h30      
juniors U21 Geboers Geert di do 19h15 tot 20h45      
kadetten U15 Cochet Bert ma wo 18h30 tot 20h00      
miniemen U13 Leppens Peter ma wo 18h30 tot 20h00      
miniemen U12 Nijs Brecht ma do 18h00 tot 19h15      
preminiemen U11 Geboers Davy ma wo 18h00 tot 19h15      
preminiemen U10 Kocaman Ali ma wo 18h00 tot 19h15      
duiveltjes U9 Hompes Dries ma wo 18h00 tot 19h15      
duiveltjes U9 Schepers Jan ma wo 18h00 tot 19h15      
duiveltjes U8 Vanderstichelen Jan ma wo 17h30 tot 18h30      
duiveltjes U8 Timmers Yvan ma wo 17h30 tot 18h30      
debutantjes U7 Dierick Mike ma wo 17h30 tot 18h30      
debutantjes U6 Loenders Stijn wo   17h30 tot 18h30